tel. 501 485 149

 

Agroturystyka "Aksamit AGRO"

Wilkanów 167, 57-500 Wilkanów

  Gospodarstwo Agroturystyczne AKSAMIT AGRO położone jest we wsi Wilkanów w gminie Bystrzyca Kłodzka. Jest to bardzo długa wieć łańcuchowa położona w dolinie potoku Wilczka u podnóża Masywu Śnieżnika. Na dużej działce wokół budynku znajduje się teren zielony, który służy również jako pole biwakowe. Dzięki altance wraz z grillem jest to idealne miejsce zarówno do odpoczynku dziennego, jak i wieczornej biesiady.

  W naszym gospodarstwie przygotowaliśmy na dwóch piętrach pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z TV, łazienkami i WC. Do syspozycji gości na piętrze jest aneks kuchenny wyposażony w przypisane do pokoju szafki, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik, kawiarkę. Na parterze znajduje się ogólnodostępna kuchnia, a w holu kominek. W budynku jest dostęp do internetu (WiFi). W sadzie znajduje się altanka z grillem, miejsce na ognisko oraz bezpośrednie zejście do potoku. Naszym gościom oferujemy również skorzystanie z naszej biblioteki, oraz możliwość wypożyczenia rowerów górskich.

  Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zabrania ze sobą zwierząt.

  Miejsce sprzyja także miłośnikom sportów zaróno letnich, jak i zimowych. Długie trasy spacerowo-rowerowe, jak i szlaki turystyczne, dostępne są w zasięgu ręki. W niedalekiej odległości znajdują się narciarskie trasy zjazdowe i biegowe.

 

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!


Informacje w obiekcie

Informacje o obiekcie
parking :: Wi-Fi :: akceptujemy zwierzęta
Okolica obiektu
stok narciarski :: sklep spożywczy :: basen
Wyposażenie pokoi
TV
Udogodnienia w obiekcie
plac zabaw :: dostęp do kuchni :: dostęp do żelazka :: dostęp do pralki :: dostęp do rowerów :: grill :: miejsce na ognisko

WYŚLIJ ZAPYTANIE