tel. 504 743 332
504 743 332
fax71 723 46 42
 

ROYAL Hostel

Kazimierza Wielkiego 27, 50-077 Wrocław

     
Zapraszamy również do naszego obiektu w Polkowicach

Urokliwy widok na tętniący życiem Wrocław, lśniący nocą tysiącami świateł można oglądać z okien Royal Hostelu, który usytuowany jest w zabytkowej kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego 27, w przepięknej części Starego Miasta. To zaledwie 5 min drogi spacerkiem od Rynku i Pl. Solnego, które stanowią centrum rozrywki, kultury i biznesu.

W pobliżu znajdują się najpiękniejsze zabytki architektury, malownicze kamienice, stary Ratusz, Uniwersytet Wrocławski z Aulą Leopoldyna i Ossolineum. Udając się na dłuższy spacer można zwiedzić Ostrów Tumski, Katedrę Wrocławską, Halę Targową i wiele innych atrakcyjnych miejsc podróżując szlakiem krasnali.

Lokalizacja hostelu przy głównych węzłach komunikacji umożliwia szybki i swobodny dostęp do ośrodków kultury – teatrów, muzeów, galerii, filharmonii, opery. W sąsiedztwie hostelu znajduje się kino oraz liczne restauracje, puby, kluby nocne, w których można smacznie zjeść oraz w pełni oddać się rozrywce.

 Royal Hostel dysponuje 70 miejscami noclegowymi w 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-osobowych pokojach wyposażonych w łazienki i TV. Każdy z pokoi ma wyjątkowe wnętrze, stanowi ostoje spokoju i harmonii. Każdy z gości odnajdzie w nich swobodę i niezależność. W ofercie posiadamy wynajem pokoi prywatnych, a dla najbardziej wymagających komfortowy 2-osobowy pokój „Royal” z balkonem i widokiem na panoramę Wrocławia. Doskonały, na co dzień jak i na szczególne okazje.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również ogólnodostępny dzienny pokój, w którym można odpocząć na kanapie, przeczytać codzienną prasę, obejrzeć ulubiony film, wiadomości czy wydarzenia sportowe, wyposażony jest on w TV kablową i DVD. W całym lokalu można korzystać z darmowego bezprzewodowego Internetu. Dla Twoich potrzeb możemy zamienić dzienny pokój w kameralną salkę konferencyjną, w której przeprowadzisz szkolenie dla interesantów, przygotujesz okolicznościową imprezę, a my Ci w tym pomożemy.

Przez 24 godziny zapewniamy miłą i kompetentną obsługę. Spędzając czas w hostelu wypijesz pyszną kawę, a nasi recepcjoniści opowiedzą Ci, co warto zobaczyć, gdzie zjeść, co ciekawego danego dnia się dzieje i jak się zabawić. Hostel przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy planują wyjazd rodzinny, biznesowy, pobyt na weekend, wypoczynek świąteczny, zieloną szkołę, szkolenie, wycieczkę oraz dla tych, którzy choćby na chwilę chcą zetknąć się z Wrocławiem…

   

Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV :: ręczniki
Informacje o obiekcie
recepcja :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: obiekt całoroczny
Okolica obiektu
kawiarnia :: sklep spożywczy :: dyskoteka :: restauracja :: fryzjer/kosmetyczka

WYŚLIJ ZAPYTANIE