tel. 62 761 29 47
609 502 220
 

Laguna Resort

Grabce 58, 62-540 Tręby Stare

LAGUNA RESORT jest położone tuż nad brzegiem jeziora Budzisławskiego słynącego z wspaniałej, rzadko spotykanej już w Polsce, czystości wody oraz bogactwa fauny i fory. Z ogrodu rezydencji rozciąga się widok niemalże na cały akwen, a wieczorami zachwyci Cię obraz zachodzącego za horyzontem słońca. Jezioro Budzisławskie znajduje się w samym centrum kompleksu jezior położonych w malowniczej krainie jaką jest  Powidzki Park Krajobrazowy, jedno z najpiękniejszych miejsc w Wielkopolsce i nie tylko. Położenie to daje znakomite warunki dla zdrowego wypoczynku, uprawiania szerokiego wachlarza sportów wodnych, jak i wszelkich innych form rekreacji w zielonym otoczeniu i bliskim kontakcie z naturą.

LAGUNA RESORT jest kompleksem rezydencji, otoczonych urokliwym, rozległym ogrodem stanowiącym oazę wypoczynku dorosłych oraz miejsce zabaw dzieci. Z tarasu każdej z willi prezentuje się przed nami przepiękny krajobraz połyskującej w słońcu powierzchni jeziora, otoczonej lasem. W takiej scenerii wspaniale smakuje poranne śniadanie na świeżym powietrzu.

Każdy z obiektów składających sie na LAGUNA RESORT to ciekawa architektonicznie trzykondygnacyjna willa o powierzchni około 150m2. Wchodząc  głównym wejściem do wnętrza zaprosi nas przestrzenny, wysoki salon z kominkiem. W pokoju dziennym znajdziemy również duży panoramiczny telewizor z pakietem kanałów satelitarnych i sprzęt hi-fi.

Przenosząc się w głąb domu znajdziemy się w przyjaznej, ergonomicznej kuchni urządzonej wedle oczekiwań nowoczesnej pani domu. Do wyposażenia należy m. in. pojemna lodówka z zamrażalnikiem, czajnik bezprzewodowy, czteropalnikowa płyta ceramiczna i duży elektryczny piekarnik. To wszystko pozwoli przygotować sowicie zastawiony stół dla licznej rodziny. Ponadto z kuchnią zintegrowany jest wysoki stolik z krzesłami barowymi, gdzie można zjeść szybkie śniadanie przed wypadem nad wodę. W jadalni napotkamy przepiękny drewniany stół, przy którym może zasiąść jednocześnie do 8 osób. W każdym obiekcie są cztery przytulne sypialnie. Trzy z nich znajdują się na piętrze. Na parterze natomiast odnajdziemy jasną sypialnię z łożem małżeńskim. Na każdej kondygnacji jest w pełni wyposażona łazienka. Piwnica stanowi przechowalnię sprzętu sportowego, stoi tam też stół do tenisa, na którym możemy rozegrać rodzinny turniej. Jest również garaż stanowiący integralną część domu.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
aneks kuchenny :: czajnik :: TV :: naczynia :: lodówka :: balkon
Informacje o obiekcie
parking :: obiekt całoroczny
Okolica obiektu
wypożyczalnia sprzętu wodnego

WYŚLIJ ZAPYTANIE