tel. 43 842 27 76
43 842 27 76
 

KAMION

Kamion 7, 98-324 Wierzchlas

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy "KAMION" położony jest na obszarze Załęczańskiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Wartą (województwo łódzkie, 20 km od Wielunia) w miejscowości o identycznie brzmiącej nazwie. Piękny krajobraz, przyrodnicze bogactwo, ciekawa kultura i wspaniały, leczniczy klimat to cechy które wyróżniają nas spośród innych terenów.

Piękno tej ziemi stało się inspiracją dla wielu znakomitych artystów malarzy m.in. Śp. Jerzego Dudy-Gracza, którzy od lat przyjeżdżali i nadal przyjeżdżają do ośrodka na ogólnopolskie plenery malarskie jak to sami zwą: "Gdzieś w środku Polski". W swych obrazach utrwalają odchodzącą wieś, jej piękno,ale także ciągle trwającą i rozwijającą się przyrodę

Ośrodek oferuje szereg atrakcji zarówno latem jak i zimą. Nasze doświadczenie i troska o zadowolenie naszych Klientów w połączeniu z miejscowością w jakiej się znajdujemy sprawiają, iż jesteśmy niezwykle atrakcyjnym miejscem o zasięgu ogólnokrajowym. Przyjeżdżają do nas osoby nie tylko z naszych regionów, ale również z całej Polski. Gościmy znamienitych gości (sportowców, artystów, ludzi biznesu...).


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet
Informacje o obiekcie
parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: Sala bankietowa/weselna
Udogodnienia w obiekcie
grill :: miejsce na ognisko
Okolica obiektu
wypożyczalnia sprzętu wodnego :: boisko

WYŚLIJ ZAPYTANIE