tel. +48 606 175 609
+48 606 175 609
 

GREANNA

Przytoń 3, 78-506 Przytoń

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się na Pojezierzu Drawskim,gmina Ostrowice we wsi Przytoń,powiat Drawsko Pomorskie woj.Zachodniopomrskie.Położone bezpośrednio nad jeziorem Wielkie Dąbie charakteryzujące się dużą głębokością (około 50m) czystą wodą zasobną w wiele gatunków ryb między innymi sieja,sielawa,leszcz,lin,płoć,wzdręga,węgorz,okoń oraz niezwykle okazałe szczupaki. Jezioro leży w malowniczej polodowcowej dolinie porośniętej starym bukowym lasem.

 

 

 

Gospodarstwo nasze przylega bezpośrednio do jeziora z trawiastą plażą,pomostem do wędkowania,łódki,rower wodny,miejsce na ognisko,rowery.

 

Odległość do jeziora i kąpieliska to tylko 70 m.

 

Na terenie gospodarstwa znajduje się wiele miejsc na relax,plac zabaw z huśtawkami piaskownicą trampoliną i szereg innych atrakcji.

 

Gospodarstwo nasze jest przeznaczone dla osób, które chcą miło spędzić czas na łonie natury. Szczególnie polecamy wczasy dla wędkarzy jak i rodzinom z dziećmi lub grupą znajomych i przyjaciół. Organizujemy również małe imprezy integracyjne i spotkania rodzinne.

 

Serdecznie zapraszamy na-Pojezierze Drawskie-do naszego gospodarstwa agroturystycznego. Gwarantujemy miłą i rodzinną atmosferę, przyjemny wypoczynek z wieloma atrakcjami jak również smaczne i obfite posiłki.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
aneks kuchenny :: czajnik :: TV :: naczynia :: lodówka :: balkon
Informacje o obiekcie
parking :: obiekt całoroczny
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: wypożyczalnia sprzętu wodnego
Udogodnienia w obiekcie
plac zabaw :: grill :: miejsce na ognisko

WYŚLIJ ZAPYTANIE