tel. 42 719 99 50 52
42 719 99 50 52
 

Hotel 500 Stryków

Warszawska - Smolice 1B, 95-010 Stryków

Największe atuty hotelu 500 to idealna lokalizacja (woj. łódzkie – okolice Łodzi, 12 kilometrów od centrum miasta i 116 kilometrów od Warszawy), tuż przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 oraz jego biznesowy charakter. Połączenie tych cech sprawia, że staje się on perfekcyjnym miejscem do organizacji profesjonalnych szkoleń, czy branżowych konferencji. Nasi Goście mogą również skorzystać z przestronnego, bezpłatnego parkingu.

Hotel 500 to nie tylko komfortowe, zachowane w wysokim standardzie pokoje, ale również restauracja serwująca znakomite dania kuchni polskiej, jak również umożliwiająca Gościom zasmakowanie w potrawach z najciekawszych zakątków świata. Wygodne noclegi, a także szerokie możliwości aktywnego spędzenia czasu to kolejny argument, który powinien zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Najlepsze hotele w okolicy Łodzi, takie jak Hotel 500 gwarantują swoim gościom niezwykle profesjonalne usługi. Zapraszamy szczególnie gości biznesowych, szukających obiektu, w którym można zorganizować konferencję, czy szkolenie dla kilkuset osób. Ponieważ jest to hotel przy A2 nie będzie problemu z dojazdem do niego nawet z najdalszych zakątków Polski. To właśnie lokalizacja jest jedną z najważniejszych zalet naszego obiektu. Wielu naszych gości uważa, że jest to obecnie najlepszy hotel pod Łodzią, który oferuje nie tylko komfortowe noclegi i wyśmienitą kuchnię, ale również wspaniałe miejsce do spotkań biznesowych.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV :: wanna
Informacje o obiekcie
parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: obiekt całoroczny :: Sala bankietowa/weselna
Udogodnienia w obiekcie
możliwość wyżywienia :: pokój zabaw :: bar/bufet
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: wypożyczalnia sprzętu wodnego :: wypożyczalnia rowerów

WYŚLIJ ZAPYTANIE