tel. +48 87 621 37 67
+48 728 381 666
 

Hotel HOREKA

Kazimierza Pułaskiego 11, 19-300 Ełk

Hotel HOREKA znajduje się  w samym centrum miasta Ełk, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Ełckiego, przy pięknej nadjeziornej promenadzie z szeregiem restauracji i barów. Jezioro Ełckie o pow. ponad 5 km, wraz z przepływającą przez nie rzeką Ełk jest doskonałym miejscem do uprawiania turystyki kajakowej, żeglarstwa i wielu innych sportów wodnych w tym motorowodnych.

 

Hotel HOREKA, ze względu na położenie w odległości ok. 90 km od granicy państwa przy trasie do przejść granicznych w Gołdapi (Federacja Rosyjska), Budzisku i Ogrodnikach (Litwa, Łotwa i Estonia),stanowi doskonałą bazę noclegową dla turystów podróżujących do tych państw. Położenie hotelu w centrum miasta posiadającego strefę ekonomiczną, gwarantuje gościom biznesowym łatwy dostęp do urzędów, banków i firm na terenie miasta.

 

Hotel Horeka jako jedyny obiekt noclegowy nad jeziorem posiada strzeżony, całodobowo monitorowany parking, który dla gości hotelowych udostępniamy nieodpłatnie.

 

Dla gości będących w podróży służbowej przygotowaliśmy ofertę specjalną w postaci noclegu z kolacją według MENU w cenie:

 


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV
Informacje o obiekcie
parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: monitoring :: obiekt całoroczny :: obiekt strzeżony
Udogodnienia w obiekcie
możliwość wyżywienia :: dostęp do żelazka :: dostęp do pralki :: budzenie na życzenie :: bar/bufet
Okolica obiektu
wypożyczalnia sprzętu wodnego :: plac zabaw

WYŚLIJ ZAPYTANIE