tel. +48 511 332 764
+48 511 332 764
 

Hotel Habenda

Krutyń 42, 11-710 Krutyń

Jest to nowoczesny obiekt o wysokim standardzie położony w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Przez naszą miejscowość przepływa rzeka Krutynia, stanowiąc najciekawszy z odcinków najpiękniejszego szlaku wodnego w Polsce, a nawet w Europie. Urzekająca krystaliczna woda, dziewicza, dzika przyroda, której bogactwem jest wspaniały świat fauny i flory, a także czyste powietrze, składniki swoistego mikroklimatu oraz cisza to doskonała odskocznia od codzienności i bodziec do mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku, pracy twórczej, organizacji szkoleń lub imprez integracyjnych. W spędzeniu tego czasu pomożemy profesjonalnie i z rodzinną troskliwością, zapewniając komfortowe noclegi w Krutyni.

Oferujemy spływy kajakowe i wypożyczalnie rowerów wraz z profesjonalnym serwisem. Posiadamy strzeżony parking i miejsca garażowe.

W pobliskiej stadninie (ok. 2 km) można jeździć konno bez względu na stopień umiejętności. Nasza smaczna kuchnia sprosta wybrednym podniebieniom i apetytom. Słowem - u nas wypoczniecie jak nigdzie dotąd. Zapewniamy noclegi dla wszystkich.

Wakacje, weekendowy wypad, wyjazd integracyjny – jeśli interesują Państwa tanie noclegi, Krutyń to najlepsze miejsce, by wypocząć z dala od miejskiego zgiełku.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV :: ręczniki :: balkon
Informacje o obiekcie
recepcja :: parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: akceptujemy zwierzęta :: obiekt całoroczny :: obiekt strzeżony
Udogodnienia w obiekcie
sauna :: możliwość wyżywienia :: dostęp do rowerów :: grill :: bar/bufet :: miejsce na ognisko
Okolica obiektu
wypożyczalnia sprzętu wodnego :: jazda konna

WYŚLIJ ZAPYTANIE