tel. +48 81 820 55 26

 

MONTIS*** Hotel & SPA

Nałęczowska 1, 24-320 Poniatowa

MONTIS Hotel & SPA położony jest w Poniatowej, małym, urokliwym miasteczku, które otoczone jest lasami oraz różnej wielkości stawami. Urozmaiceniem krajobrazu są piaszczyste wydmy porośnięte sosnami oraz wąwozy doskonałe do spacerów i wycieczek rowerowych.

Fantastyczne Spa będące główną atrakcją hotelu idealnie wpisuje się w dziewiczy krajobraz terenu. Wyjątkowa lokalizacja zachęca do spędzenia tu zarówno weekendu jak i całego urlopu.

Dwa piętra hotelowe mieszczą 15 pokoi, w tym dwa przestronne apartamenty DELUXE (łącznie 29 miejsc noclegowych). Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z wielką dbałością o detal łącząc w sobie najlepsze cechy nowoczesności i komfortu. Wyposażone są w bezprzewodowy internet, minibar, telewizor i radio.

Hotelowa  restauracja oferuje szeroki wybór dań kuchni fusion oraz tradycyjnej opartej  o ekologiczne produkty będące specjalnością regionu. Dla wymagających klientów Spa proponujemy lekkie, dietetyczne potrawy będące doskonałym uzupełnieniem zabiegów.

Dla naszych specjalnych klientów przygotowalismy Kartę Wyjątkowego Klienta, która uprawnia do 10% zniżki na wszystkie usługi oferowane przez Montis*** Hotel & Spa. Nasi stali klienci mogą liczyć na docenienie i otrzymanie jej od nas w prezencie!

Warunkiem udzielenia 10% rabatu dla stałych klientów hotelu jest posiadanie i okazanie Karty Wyjątkowego Klienta zarówno w Recepcji jak i w Restauracji.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV :: radio
Informacje o obiekcie
recepcja :: parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: obiekt całoroczny
Udogodnienia w obiekcie
basen :: sauna :: siłownia :: plac zabaw :: pokój zabaw :: jacuzzi :: bar/bufet
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: boisko :: plac zabaw

WYŚLIJ ZAPYTANIE