tel. +48 95 743 42 90
+48 95 742 90 15
 

Maria **

Sportowa 7, 66-304 Brójce

Zapraszamy do Hotelu** MARIA w Brójcach na pięknej Ziemi Lubuskiej.

Znajdujemy się przy drodze krajowej nr 92 tylko 82 km od Świecka/Frankfurtu nad Odrą i 100 km od Poznania. Najbliższe zjazdy z płatnej autostrady A-2 to: Trzciel (16 km) i Jordanowo (20 km).

Już od ponad 20 lat dbamy o wypoczynek strudzonych w podróży gości z różnych stron Polski i świata. 13 lipca 2012 minęła 21 rocznica naszej działalności. Wszystkim naszym gościom dziękujemy za ich obecność i zaufanie. Zapraszamy zarówno na nocleg w dłuższej podróży jak i pobyty weekendowe. Ziemia Lubuska to liczne atrakcje, które warto zobaczyć!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdą Państwo ofertę naszych usług noclegowych i gastronomicznych, opis dojazdu, a także informacje o licznych lokalnych atrakcjach. W galerii mogą Państwo obejrzeć zdjęcianaszych przytulnych pokoi i przygotowywanych przez nas smacznych potraw kuchni polskiej. Można tu też zarezerwować pokój i uzyskać wszelkie potrzebne informacje.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV :: radio
Informacje o obiekcie
parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: akceptujemy zwierzęta :: obiekt całoroczny :: obiekt strzeżony :: Sala bankietowa/weselna
Udogodnienia w obiekcie
możliwość wyżywienia :: bar/bufet
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: plac zabaw

WYŚLIJ ZAPYTANIE