tel. +48 91 321 76 00
+48 91 321 76 01
 

Stary Dziwnów

Kościelna 40, 72-420 Dziwnów

Hotel oferuje 37 pokojów o wysokim standardzie wyposażenia oraz oryginalnej, starannej stylistyce wnętrz. 
Proponuje pełną formułę Wellness & Spa. 
Zapewnia również szeroki serwis biznesowy. 

Eleganckie pokoje z łazienką 
Apartamenty z jedną i dwiema sypialniami 
Pokój dla osoby niepełnosprawnej 
Hotel posiada wyłącznie pokoje dla niepalących 

 

Wiele z bałtyckich kurortów to miasta bez wyrazu. W przypadku Dziwnowa jest inaczej. Miejsce, podobnie jak sąsiednie Pobierowo, to wyjątkowe na polskim wybrzeżu miejsce. Lokalizacja na półwyspie sprawia, że do morza można dostać się szybko i wygodnie.

Zalety Starego Dziwnowa sprawiają, że jest wybierany także jako miejsce, w którym organizowane są firmowe konferencje i spotkania. Wyposażenie hotelu, oferowane atrakcje i wygodny parking przed nim sprawiają, że każde z nich przebiega sprawnie i zgodnie z planem.

Dobre hotele to przede wszystkim wygodne i eleganckie pokoje. To możliwość spędzania czasu w sposób komfortowy i niczym niezakłócony. Stary Dziwnów jest miejscem, w którym każdy z 36 pokojów gwarantuje odpoczynek na wysokim poziomie.

Wyposażenie pokojów zapewnia niezbędny kontakt ze światem. Informacji i rozrywce służą łącze internetowe oraz telewizor. Dzięki nim każdy z Gości odwiedzających Stary Dziwnów może być na bieżąco z ważnymi informacjami.

Inne hotele proponują swoim Gościom standardowe pokoje, które niczym się od siebie nie różnią. W Starym Dziwnowie każdy może wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada. Począwszy od pokojów dwuosobowych, przez te o podniesionym standardzie, na wyposażonym w dwie sypialnie i salon apartamencie skończywszy.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV :: sejf
Informacje o obiekcie
recepcja :: parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: akceptujemy zwierzęta :: monitoring :: obiekt całoroczny
Udogodnienia w obiekcie
basen :: sauna :: możliwość wyżywienia :: pokój zabaw :: jacuzzi :: dostęp do żelazka :: bar/bufet
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: plac zabaw

WYŚLIJ ZAPYTANIE