tel. 693716014
91 38 13 546
 

Hacjenda

Osiedle Rybackie 107, 72-420 Dziwnów

Dom Gościnny „Hacjenda” umiejscowiony jest w kameralnym miejscu, przy wejściu na malowniczą plażę, jednocześnie niemal w samym sercu Dziwnowa.
Wynajmujemy pokoje i udostępniamy aneksy kuchenne ,miejsce do grillowania, taras, parking i cały teren wokół domu.
Za cel stawiamy sobie stworzenie naszym Gościom takiego miejsca na ziemi, do którego będą chętnie wracać i przywozić tu swoich znajomych i przyjaciół. Miejsca o ciepłej, domowej atmosferze i sielskim otoczeniem.
Dom to obiekt całoroczny. Ugościmy Państwa w Boże Narodzenie i Wielkanoc, w czasie ferii zimowych i przez całe lato i jesień. Każda pora roku dostarcza tu wielu możliwości spędzania czasu – bardziej lub mniej aktywnie. 
Oferujemy wygodne, gustowne pokoje i wypoczynek w świerkowym, ekologicznym domu. Okolica i warunki terenowe dają mnóstwo możliwości spędzania czasu. Wędkowanie, nordic walking, kajaki to niektóre z atrakcji, które chcemy Państwu zaproponować. Doradzimy Państwu, co ciekawego można zobaczyć w okolicy, pokażemy na mapach ciekawe trasy.
Zapraszamy do Domu Gościnnego „Hacjenda”, aby podzielić się z Wami wiosennym śpiewem ptaków, morskim powietrzem lata, i odgłosami szumu fal.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: czajnik :: leżak :: parawan :: TV
Informacje o obiekcie
parking :: Wi-Fi :: akceptujemy zwierzęta :: obiekt całoroczny
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: basen :: restauracja
Udogodnienia w obiekcie
plac zabaw :: dostęp do kuchni :: grill

WYŚLIJ ZAPYTANIE