tel. 91-38 63 353
607-622-003
 

Bałtyk-Pensjonat-Hotel Wczasowy

Nadmorska 5, 72-350 Niechorze

Niechorze w Gminie Rewal to perła turystyczna na polskim wybrzeżu. Wakacje w nadmorskim Niechorzu dają możliwość korzystania nie tylko z wyjątkowo pięknych plaż i czystej wody morskiej, ale także ze specyficznego mikroklimatu. Pobyt w tym miejscu – to nie tylko noclegi nad morzem, ale również szereg atrakcji takich jak latarnia morska, kompleksy sportowe z boiskami i kortami, kafejki i restauracje, ścieżki rowerowe i spacerowe, place zabaw dla dzieci, a także różnego rodzaju imprezy i koncerty.

Niechorze różni się od Kołobrzegu czy Międzyzdrojów tym, iż można tu prawdziwie odpocząć, bowiem nie ma tu zgiełku miasta i zgryzot z tym związanych. Rozciągnięta na 7 km wzdłuż morza miejscowość, jest idealnym miejscem na odskocznie od codzienności i regenerację sił.

Hotel Wczasowy Bałtyk w Niechorzu

Obiekt położony jest na wydmie, z której schodami można zejść na szeroką, piaszczystą plażę, na której piasek jest czysty, jasny i drobny. Niepowtarzalna lokalizacja sprawia, że fale morskie podczas sztormu docierają wprost w okolice naszego budynku.


Informacje w obiekcie

WYŚLIJ ZAPYTANIE