Pozwól się znaleźć!

Łatwo zgubić się w bogatej ofercie turystycznych portali internetowych, pomagających w zaplanowaniu wypoczynku, u którego początku znajduje się znalezienie odpowiedniego dla potrzeb turysty miejsca noclegowego. Wciąż powstają nowe serwisy kuszące skutecznymi formami promocji. Skutecznymi, to znaczy jakimi? Jak w gąszczu ofert znaleźć tą, która najbardziej nam odpowiada? Większość potencjalnych klientów planując urlop posiada jasno sprecyzowane wymagania co do miejsca, otoczenia, rodzaju obiektu noclegowego i jego ceny oraz innych elementów uatrakcyjniających pobyt. Oznacza to, że klienci szukają konkretnej propozycji.

Zadaniem skutecznego serwisu turystycznego jest ułatwienie dotarcia do takiej oferty, która zrealizuje szczególne potrzeby poszukującego, która pozwoli w łatwy sposób znaleźć dokładnie to czego się szuka. TripBook.pl to nowatorskie podejście do tradycyjnej, internetowej sprzedaży usług turystycznych, idealne dla wszystkich, którzy chcą być odnalezieni przez określony profil klienta. Przejrzysta i prosta w obsłudze strona, to nie tylko duża oszczędność czasu, ale również pewność, że po wyborze odpowiednich parametrów użytkownik otrzyma propozycje spełniające jego oczekiwania. Wybór obiektów następuje na podstawie wskazania jego rodzaju (np. hotel, camping), maksymalnej ceny usługi, wyposażenia pokoju (np. lodówka, TV), szczegółowych informacji o obiekcie (np. Wi-Fi, parking, płatność kartą), udogodnień w obiekcie (np. basen, plac zabaw) oraz informacji o okolicy, w jakiej obiekt się znajduje (stok narciarski, wypożyczalnia sprzętu pływającego). Twórcy serwisu TripBook.pl poszli krok naprzód i podzielili stronę na działy, które określają charakter urlopu, swobodnie więc można wybrać czy będzie to wypoczynek nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też nad rzeką. Po dokonaniu wyboru spośród dostępnych alternatyw, użytkownik może następnie w bocznym panelu poszukać ofert w interesujących go regionach Polski. Serwis umożliwia również prezentację obiektu na stronie głównej, gdzie znajduje się duże, widoczne zdjęcie z krótkim opisem. Po wejściu w ofertę użytkownik może zapoznać się z jej szczegółami.

Mobilny TripBook.pl – Twoja oferta na wyciągnięcie ręki

Największym atutem portalu internetowego TripBook.pl jest komplementarna aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemem Android, najpopularniejszym systemem operacyjnym używanym dziś przez ponad 80 % rynku. To ogromna liczba potencjalnych klientów, którzy mogą trafić właśnie do Twojego obiektu, tym bardziej, że korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, pozwala znaleźć zawsze aktualne oferty noclegowe w całej Polsce, w oparciu o te dostępne w serwisie. Dodatkowo funkcja geolokalizacji pokaże noclegi znajdujące się najbliżej miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Ma to olbrzymie zastosowanie zwłaszcza wtedy, kiedy nocleg poszukiwany jest na miejscu. Klient może połączyć się z obiektem, bez konieczności poszukiwania numeru, który pojawia się automatycznie po dokonaniu wyboru oferty. Dotarcie do obiektu ułatwia mapa pokazująca aktualną trasę, zarówno pieszą jak i dla tych, którzy podróżują samochodem.
TripBook.pl to nowoczesne rozwiązanie dla sektora usług turystycznych, który ceni sobie skuteczność i konkurencyjność.